„Snažíme se zaujmout posluchače energií, dynamikou a volným přístupem k improvizaci s ohledem na místo, publikum, ale zároveň tak trochu avantgardně. Díky tomu vznikají na pódiu neopakovatelné hudební okamžiky.“

Marcel Bárta – tenor, sopran saxofon, efects / Vítek Křišťan – piano, Fender Rhodes, synth / Tomáš Liška – kontrabas / Tomáš Hobzek – bicí

Kombinace hammondového tria a tříčlenné dechové sekce dělá z The Track Inspection na české scéně ojedinělou formaci, složenou navíc z členů, kdy každý z nich je sám výraznou a respektovanou osobností.

Jan Andr -organ, Kirill Yakovlev – kytara, Tomáš Hobzek – bicí, Miroslav Hloucal – trubka, Petr Kalfus – saxofon, Richard Šanda -pozoun.

„Rozumíme si snad ještě víc než před lety a hudebně nám to funguje stále velmi dobře, říká Ondřej Pivec. „Je skvělé, když po deseti letech máme při hraní pocit, že jsme spolu hrát nikdy nepřestali. Chemie a energie fungují pořád stejně,“ dodává Libor Šmoldas.

Ondřej Pivec – Hammond organ / Libor Šmoldas – kytara / Jakub Doležal – tenor, alt saxofon / Tomáš Hobzek – bicí

Kapela Points Septet vznikla jako rozšířená sestava mezinárodně úspěšného jazzového kvarteta Points, který existuje již od roku 2007. Septet k posluchačům promlouvá vlastními skladbami, které komponuje v Dánsku žijící saxofonista Luboš Soukup. Rozmanitost, kreativita a originalita se snoubí s uměleckou precizností předních jazzových hudebníků, kteří se jako sedm statečných vydávají do neprobádaných končin krajiny Hudby. Křehké příběhy střídají mohutné vsuvky dechové sekce a sebejistá sóla jednotlivých hudebníků. Melodie přišpendlí posluchače v křeslech, rozvibrují atmosféru v sále a dají vzniknout tajemnému vesmíru tónů.

Členové: Luboš Soukup – tenor saxofon a klarinet, Oskar Török – trubka, Petr Kalfus – soprán- a altsaxofon, Jan Jirucha – pozoun, Marcel Bárta – basklarinet a saxofony, Jaromír Honzák – kontrabas a Tomáš Hobzek – bicí

Už po prvním setkání dvou pražských jazzmanů kytaristy Libora Šmoldase a bubeníka Tomáše Hobzeka s newyorským varhanním esem Brianem Charettem bylo jasné že si na poprvé padli do noty. Jejich hudba v sobě spojuje hloubku a inteligenci moderního jazzu se špínou Harlemského předměstí. Trio za několik let existence vybrousilo svůj sound a má natočenou novou stejnojmennou desku SoulMates pro label New Port Line. Nenechte si ujít toto mezinárodní varhanní trio třech vyjímečných muzikantů.

Brian Charette – Hammond Organ, synth / Libor Šmoldas – kytara / Tomáš Hobzek – bicí